Uzdot jautājumu!*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!

Lai nosūtītu formu, lūdzu, zemāk norādiet atbildi uz jautājumu: 11 - 4 ?

Sūtīt

Datu pārzinis – “Komplekss Citadele” SIA, reģ.Nr.42103026504; juridiskā adrese: Meistaru iela 10-401, Rīga, LV-1050; tel.67528855, 29528855, riga@skolacitadele.lv;

Dati nepieciešami, lai reģistrētu Jūsu pieteikumu izglītības programmā.

Vairāk informācijas par datu apstrādi Privātuma politikā: http://skolacitadele.lv/lv/par-mums/privatuma-politika/

Ielogoties E-vidē!

Filiāles

Rīga, Meistaru iela 10, LV-1050

Rīga, Grēcinieku iela 10, LV-1050

Liepāja, Graudu iela 40, LV-3401

Citās pilsētās: 295 288 55

 

Tālruņi:

Informācijai: 295 288 55, 675 288 55

Mācību laikā: 277 288 55

 

E-pasts:

riga /eta/ skolacitadele.lv

liepaja /eta/ skolacitadele.lv

citur Latvijā: riga /eta/ skolacitadele.lv

 • E-komercija un multifunkcionālās platformas Mozello, Shopify, Amazon, Etsy

  Izglītības procesa rezultātā apgūt teorētiskas zināšanas un iegūt praktiskās iemaņas e-komercijā un e-komercijas praktiskas vietnes izveidošanā

 • Valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma Mazā biznesa organizēšana 160 a/k st.

  Valsts akreditēta un licencēta 160 a/k. stundu programma Mazā biznesa organizēšanā paredzēta tiem, kas vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību, iegūt vispusīgas zināšanas gan komercdarbībā, gan ar to saistītajās nozarēs. 

  Programmas laikā teorijas zināšanas apvienotas ar praktisku darbošanos. Programmas laikā iegūstama informācija par finanšu, laika plānošanu, risku izvērtēšanu, SVID analīzi, komercdarbības formām, to dibināšanu, grāmatvedības, nodokļu, dokumentu pārvaldības, saskarsmes, komandas vadības, tiesiskā regulējuma niansēm attiecībā uz komercdarbību. Programmas laikā pasniedzēju vadībā tiek izstrādāts individuāls biznesa plāns. Programmas beigās - gala noslēguma pārbaudījums - biznesa plāna aizstāvēšana.

 • Dizaina domāšana uzņēmējdarbībā

  Izglītības procesa rezultātā apgūt teorētiskas pamatzināšanas un iegūt praktiskās iemaņas dizaina domāšanā un tās metožu un pieeju pielietošanā.

 • Komercdarbinieks, 960 a/k stundas

  Izglītības procesa rezultātā sagatavot komercdarbinieku, kurš nodarbojas ar nepieciešamo resursu plānošanu, sagādi un preču pārdošanu un virzīšanu tirgū, veic ar piegādi un preču pārdošanu saistīto darbību uzskaiti uzņēmuma noteiktā kārtībā, veic dokumentu pārvaldību šajās jomās.

 • Mazumtirdzniecības komercdarbinieks, 960 ak.stundas

  Izglītības procesa rezultātā sagatavot mazumtirdzniecības komercdarbinieku, kurš var strādāt tirdzniecības uzņēmumu struktūrdaļās vai kā pašnodarbināta persona, vai kā individuālais komersants, kas nodarbojas ar pircēju apkalpošanu, tirgus izpēti un organizē preču apriti un virzīšanu tirgū. Viņa pienākumos ietilpst materiālo vērtību uzskaite, kontrole un saglabāšanas nodrošināšana.

 • Elektroniskā komercija uzņēmējdarbības attīstībai (ar priekšzināšanām)

  Izglītības procesa rezultātā apgūt teorētiskas zināšanas un iegūt praktiskās iemaņas digitālā vides rīku un metožu izmantošanā uzņēmējdarbības attīstības veicināšanai un komunikācijai ar konkrētu mērķa auditoriju, izmantojot elektronisko komerciju.

 • Valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma Mazā biznesa organizēšana 320 a/k.st.

  Valsts licencēta un valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma

  320 stundas ar iekļautu praksi. Programmas laikā vispusīgi apgūtas zināšanas Mazā biznesa organizēšanā un ar to saistītajās nozarēs. Programma paredzēta tiem, kas vēlas uzsākt vai jau ir uzsākuši savu uzņēmējdarbību, bet vēlas to pilnveidot. Programmā detalizēti apskatīta tiesiskā regulējuma, nodokļu, grāmatvedības, saskarsmes, darba aizsardzības un darba tiesību, ekonomikas, operatīvās un stratēģiskās plānošanas loma un nozīme biznesa organizēšanā un plānošanā. Kursa laikā attīstītas plānošanas prasmes un praktiskas iemaņas finansu, laika, komandas vadības darba vadīšanā un plānošanā.

 • Uzņēmējdarbības uzsākšana

   

   

  Izglītības programmas apguves rezultātā iegūtas zināšanas komercdarbības uzsākšanā, izprastas galvenās komercdarbības formas, ekonomikas pamatprincipi, grāmatvedības, nodokļu, lietvedības, saskarsmes un tiesību galvenās nianses attiecībā uz komercdarbības uzsākšanu.

 • Uzņēmējdarbības vadīšana

  Izglītības programma apguves rezultātā iegūtas zināšanas uzņēmējdarbības vadības norisēs, to organizēšanā un plānošanā. Iegūtas prasmes personālvadībā.

 • Menedžments - teorija un prakse

  Izglītības programmas laikā iespējams iegūt zināšanas un prasmes personālvadībā, prezentēšanas prasmēs, attīstīt personāla vadīšanas prasmes. Apskatītas un analizētas pieejas darbinieku motivēšanā. Programmas laikā praktiski apgūtas un praktizētas situācijas saskarsmes, līderības, cilvēkresursu vadības jomā. 

} }