Uzdot jautājumu!*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!
Sūtīt

Datu pārzinis – “Komplekss Citadele” SIA, reģ.Nr.42103026504; juridiskā adrese: Graudu iela 40-1, Liepāja, LV-3401; tel.67528855, 29528855, riga@skolacitadele.lv;

Dati nepieciešami, lai reģistrētu Jūsu dalību izglītības programmā.

Vairāk informācijas par datu apstrādi Privātuma politikā: http://skolacitadele.lv/lv/par-mums/privatuma-politika/

Ielogoties E-vidē!

Filiāles

Rīga, Meistaru iela 10, LV-1050

Rīga, Grēcinieku iela 10, LV-1050

Liepāja, Graudu iela 40, LV-3401

Citās pilsētās: 295 288 55

 

Tālruņi:

Rīga: 295 288 55, 675 288 55

Liepāja: 277 288 55, 634 288 55

 

E-pasts:

Rīgas filiāle: riga/eta/skolacitadele.lv

Liepājas filiāle: liepaja/eta/skolacitadele.lv

 • Valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma Projektu vadīšana 160 a/k stundas

  Valsts akreditēta un licencēta profesionālās pilnveides programma, kuras laikā apvienotas teorijas un praktiskās mācības Projektu vadības jomā. Izglītības programmā iekļautais teorētiskais kurss un praktiskās nodarbības paredzētas efektīvai izglītības programmas apguvei, lai dotu iespēju atrast projektu finansēšanas avotus, rakstīt projektu pieteikumus, iegūt praktiskas iemaņas, lai, izmantojot iegūtās zināšanas un pieredzi, kvalitatīvi piedalītos projektu konkursos ar mērķi īstenot projektus. Programmā laikā analizēti visi projektu vadības etapi, veikta SVID analīze, iegūtas zināšanas finanšu, laika plānošanā. Iegūtas praktiskas iemaņas grāmatvedībā, nodokļos, dokumentu pārvaldībā, plānošanā, tiesiskajā regulējumā. Izglītības procesa rezultātā izstrādāts individuāls projekta darbs pasniedzēja vadībā. Programmas beigās - noslēguma pārbaudes darbs - izstrādātā projekta aizstāvēšana.

 • Valsts akreditēta profesionālās pilnveides programma "Projektu vadība.Projektu vadīšana" 320 a/k st.

  Programma ietver komerczinību un projektu vadības teoriju un praksi. Kursa laikā pasniedzēju vadībā izstrādāts individuāls projekta darbs. Kursa laikā teorijas nodarbības apvienotas ar praktiskajām mācībām, iekļaujot nepieciešamo teorētisko kursu efektīvai izglītības programmas apguvei, lai dotu iespēju atrast projektu avotus, rakstīt projektu pieteikumus, lietot zināšanas, lai, izmantojot savas zināšanas un pieredzi kvalitatīvi piedalītos projektu konkursos ar mērķi īstenot projektus. Izglītības procesa rezultātā izstrādāts individuāls projekta darbs.

 • Projektu vadība (bez priekšzināšanām) 120 a/k stundas

   

  Kursantiem bez priekšzināšanām projektu vadībā izglītības procesa rezultātā dot iespējas apgūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai iegūtu teorētiskas un praktiskas pamatzinašanas: Projektu vadības teorijā,Projektu kvalitātes un kvantitātes noteikšanā;Projekta dokumentācijas izstrādē un noformēšanā;Finanšu organizēšanā.

 • Projektu vadība (ar priekšzināšanām) 120 a/k stundas

   

  Kursantiem, kuriem ir priekšzināšanas projektu vadībā, izglītības procesa rezultātā dot iespējas apgūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai būtu iespējams veikt  kompleksu projektu vai projektu programmu vadīšanu un koordinēšanu: Projektu vadības teorijā; Projektu kvalitātes un kvantitātes noteikšanā; Projekta dokumentācijas izstrādē un noformēšanā; Finanšu organizēšanā; Risku izvērtēšanā.

} }