Uzdot jautājumu!*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!

Lai nosūtītu formu, lūdzu, zemāk norādiet atbildi uz jautājumu: 7 * 1

Sūtīt

Datu pārzinis – “Komplekss Citadele” SIA, reģ.Nr.42103026504; juridiskā adrese: Meistaru iela 10-401, Rīga, LV-1050; tel.67528855, 29528855, riga@skolacitadele.lv;

Dati nepieciešami, lai reģistrētu Jūsu pieteikumu izglītības programmā.

Vairāk informācijas par datu apstrādi Privātuma politikā: http://skolacitadele.lv/lv/par-mums/privatuma-politika/

Ielogoties E-vidē!

Filiāles

Rīga, Meistaru iela 10, LV-1050

Rīga, Grēcinieku iela 10, LV-1050

Liepāja, Graudu iela 40, LV-3401

Citās pilsētās: 295 288 55

 

Tālruņi:

Informācijai: 295 288 55

Mācību laikā: 277 288 55

 

E-pasts:

riga /eta/ skolacitadele.lv

 • Angļu valoda (bez priekšzināšanām)

  Angļu valoda (bez priekšzināšanām), apjoms 120 vai 150 stundas.

  Izglītības procesa rezultātā dot iespējas apgūt angļu valodas zināšanas un pamatprasmes, kas nepieciešamas, lai izmantotu angļu valodu saziņai darba un ikdienas situācijās. Izglītības procesa laikā sistemātiski attīstītas gan runāšanas, gan rakstīšanas, lasīšanas un klausīšanās prasmes.

 • Angļu valoda (ar priekšzināšanām). Padziļinātas apguves līmeņi

   

  Angļu valoda ar priekšzināšanām Elementary, Lower Intermediate, Intermediate, Higher Intermediate, Advanced dod iespējas papildināt esošās angļu valodas zināšanas, "atsvaidzināt" esošās, aizpildīt "zināšanu robus" un pilnveidot savu valodas prasmi. Izglītības process sastāv no praktiskajiem darbiem un uzdevumiem, pilnveidojot runāšanas, klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas gan individuāli, gan grupās. Piesakoties apmācībām, saņemsiet testu, lai noskaidrotu Jūsu zināšanu līmeni un tiktu iekļauts atbilstošā grupā.

 • BIZNESA angļu valoda (ar priekšzināšanām) (Higher Intermediate, Advanced)

   

  Kursa laikā pilnveidotas angļu valodas zināšanas biznesa situāciju risināšanai. Spēja sazināties lietišķajā angļu valodā mutvārdos un rakstos. Attīstītas klausīšanās prasmes un spēja orientēties nozaru terminoloģijā. Orientēšanās valodā specifiskās uzņēmējdarbības nozarēs, leksikā, spēja risināt uzdevumus un izprast uzņēmuma darbības uzturēšanai nepieciešamo terminus angļu valodā. Attīstītas prezentēšanas prasmes un dialoga uzturēšana biznesa angļu valodā. Kurss paredzēts lietišķās un biznesa angļu valodas attīstīšanai dalībniekiem ar iepriekš gūtām zināšanām angļu valodā.

 • Profesionālā pilnveide. Profesionālās pilnveides programma "Angļu valoda lietišķiem biznesa un darījumu kontaktiem" 160 a/k stundas

  Valsts akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma "Angļu valoda lietišķiem biznesa un darījumu kontaktiem". Programmas apjoms 160 stundas.

  Programma speciāli izstrādāta cilvēkiem, kas angļu valodu lieto biznesa un lietišķo darījumu kontaktiem. Programmā uzsvars likts uz profesionālo un lietišķo termioloģiju, atkārtojot un pilnveidojot arī angļu valodas gramatikas un teikumu veidošanas konstrukcijas un pamatprincipus. Izglītības programmā sevišķi svarīga loma atvēlēta tieši mutvārdu saziņai, kas ikdienas lietošanā izmantota visbiežāk.

 • Angļu valoda Uzņēmējiem, Struktūrvienību Vadītājiem Un Komercuzņēmumos Nodarbinātajiem

  Kursa laikā iegūtas padziļinātas zināšanas par lietišķo angļu valodu, nepieciešamais vārdu krājums un prasmes sazināties angļu valodā dažādās ar uzņēmējdarbību saistītās situācijās. Specifiskās profesijās nepieciešamais vārdu krājums, prasmes komunicēt ar dažāda līmeņa vadītājiem vai potenciālo sadarbības partneri no ārvalstīm. Prasmes komunikācijā ar klientiem ikdienas darbā. Spēja sazināties lietišķajā angļu valodā mutvārdos un rakstos, spēt uztvert lietišķa rakstura ziņas.

} }