Uzdot jautājumu!*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!

Lai nosūtītu formu, lūdzu, zemāk norādiet atbildi uz jautājumu: 11 - 4 ?

Sūtīt

Datu pārzinis – “Komplekss Citadele” SIA, reģ.Nr.42103026504; juridiskā adrese: Meistaru iela 10-401, Rīga, LV-1050; tel.67528855, 29528855, riga@skolacitadele.lv;

Dati nepieciešami, lai reģistrētu Jūsu pieteikumu izglītības programmā.

Vairāk informācijas par datu apstrādi Privātuma politikā: http://skolacitadele.lv/lv/par-mums/privatuma-politika/

Ielogoties E-vidē!

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - SIA "Liepājas virziens"

  Praktikante prakses uzdevumus veica atbildīgi, precīzi un patstāvīgi. Pret klientiem bija laipna, komunikabla, saprotoša un ievēroja savam amatam atbilstošas etiķetes normas.

  Inga atbilst profesionālās kvalifikācijas "Klientu apkalpošanas operatora" prasībām. 

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - SIA "Liepājas tramvajs"

  Prakses laikā praktikante palīdzēja kārtot lietvedības dokumentāciju, arī veikt lietišķo saraksti ar citām organizācijām. Visus uzdotos darbus prakses laikā izpildīja centīgi, izrādot inicitīvu ar lielu atbildības sajūtu, ir ļoti disciplinēta un mērķtiecīga. Ļoti labi iekļāvās kolektīvā, aktīvi piedaloties arī uzņēmuma sabiedriskajā darbā.

  Studentes  prakses darbu vērtējam labu - 9 balles. 

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - SIA "Maxima"

  Praktikantam ir labs teorētisko zināšanu pamats. Viņš izrādīja interesi par departamenta darba organizāciju, izrādīja iniciatīvu praktisko iemaņu apguvē. Praktikants piedalījās dokumentu arhivēšanā, organizācijas līgumu grozījumu rakstīšanā. Ievadīja datus no organizācijas līgumiem programmā SAP. Veica savlaicīgu rēķinu izsūtīšanu klientiem. Strādāja ar biroja tehniku. Veica rēķinu apmaksas monitoringu, sazinājās ar organizācijas parādniekiem pa telefonu.

  Praktikantam ir atbilstošas prakses programmas un profesijas apraksta iemaņas. 

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - SIA "Adepta"

  Praktikante ar prakses vadītāju koleģiāli analizēja un apstrādāja ienākošos dokumentus, veica algas aprēķinus, sagatavoja un iesniedza atskaites EDS sistēmā, veica kases orderu pārbaudi. Praktikante labi prata izmantot terētiskās zināšanas praksē .

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - Namu apsaimniekotāja Gunta Majevska

  Praksē tika nostiprinātas zināšanas, kuras tika iegūtas profesionālajā studiju skolā "Citadele". Praksē daudz ieguva zināšanas no juridiskā viedokļa, jo prakses vadītājam ir juridiskā izglītība.

  Praktikante ir pilnībā apguvusi savas zināšanas, lai sekmīgi varētu strādāt nekustamā īpašuma apsaimniekošanā par namu pārzini. 

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - SIA "Real Estate in Latvia"

  Visi kursanti praksei no skolas puses bija labi sagatavoti, par ko liecināja viņu aktivitāte nodarbībās un profesionālie jautājumi ekspertiem. Kursanti savas kompetences robežās piedalījās diskusijās, kas liecināja par labām teorētiskajām zināšanām, kuras grupa apguva Profesionālo Studiju Skolas "Citadele" teorētiskajā namu apsaimniekošanas kursā.

  Vēlu Profesionālo Studiju Skolai "Citadele:" panākumus turpmākajā darbā! 

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - LSEZ AS "Liepājas Osta LM"

  LSEZ A/S "Liepājas Osta LM" valdes locekles R.Gailumas atsauksme par profesionālās tālākizglītības programmas "Sekretariāta un biroja darbs" praktikanti.

  Uzticētie pienākumi tika veikti atbilstoši uzņēmuma prasībām, arī tika ievēroti lietvedībai atbilstoši reglamentētie tiesību un normatīvie akti.

  Praktikante uzticētos pienākumus veica precīzi, kvalitatīvi un atbilstoši mācību programmā iegūtajām zināšanām .

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - SIA "Sievasmāte"

  SIA "Sievasmāte" valdes locekles Līgas Pommeres atsauksme par profesionālās kvalifikācijas "Grāmatvedis", praktikanti. Paldies  Profesionālo studiju skola "Citadele" pasniedzējām par labi teorētiski sagatavoto praktikanti, labprāt ar prieku praksē gaidīsim arī citus audzēkņus no skolas Citadele. 

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - SIA "Komlan"

  Atbildīga  un disciplinēta, labi iekļaujas kolektīvā, dotajā laikā ir pilnīgi gatava strādāt par  grāmatveža  palīgu.     Praktikante prakses laikā parādīja teorētisko zināšanu izmantošanu praksēAtbildīga  un disciplinēta, labi iekļaujas kolektīvā, dotajā laikā ir pilnīgi gatava strādāt par grāmatveža palīgu.  

  Paldies Profesionālo Studiju skolai "Citadele"!

 • Atsauksme par Citadeles praktikantu - AS "Liepājas Metalurgs"

  Praktikante sevi ir pierādījusi zinošu izglītojamo ar prasmi teorētiskās zināšanas pielietot reālajā vidē. Praktikantei ir liela pieredze darbā ar datoru, viņa pārzin MS Word, MS Excel un Internet datorprogrammas, arī apguvusi dokumentu sagatavošanas un noformēšanas pamatprasības 

} }