Uzdot jautājumu!*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!
Sūtīt

Datu pārzinis – “Komplekss Citadele” SIA, reģ.Nr.42103026504; juridiskā adrese: Graudu iela 40-1, Liepāja, LV-3401; tel.67528855, 29528855, riga@skolacitadele.lv;

Dati nepieciešami, lai reģistrētu Jūsu dalību izglītības programmā.

Vairāk informācijas par datu apstrādi Privātuma politikā: http://skolacitadele.lv/lv/par-mums/privatuma-politika/

Ielogoties E-vidē!

  • Atsauksme par Citadeli - Baiba Birkmane

    Sadarbības mērķis - apgūt datorzinības. Mācības notika katru darba dienu, 27.02.2014.-09.04.2014.

    Iegūtas dažādas zināšanas, vairākas programmas. Skolas vadība ir ļoti pretimnākoša, atsaucīga. Ļoti gaišas un jaunas telpas. Pilnībā saprotams un izsmeļošs metodiskais materiāls. 

    Baiba Birkmane, 09.04.2014, Liepāja

  • Atsauksme par Citadeli - Veronija Kasjanova

    Apgūta Angļui valoda Lower Intermadiat līmenī, 13.09.2013.-17.10.2013. 

    Profesionāla pasniedzēja! Skolas vadība - draudzīgs kolektīvs (darbinieki). Paldies Citadelei!

  • Atsauksme par Citadeli - Lāsma Krūkle

    Veikala vadītāja Lāsma Krūkle: Liepājā 01.10.2013. apguvu programmu mazā biznesa organizēšanā. Mācījos ekonomiku, grāmatvedību, saskarsmi, plānošanu, darba drošību. Iegūtās zināšanas ir pielietojamas praksē. Skolas lektori ir atvērti, pretimnākoši. Skolas raksturīgākā īpašība - atsaucība. Metodiskie materiāli ir skaidri, saprotami. 

  • Atsauksme par Citadeli - Arvis Magone

    Apgūta komerczinību programma Komerczinības. Mazā biznesa organizēšana Liepājā, 03.10.2013. 

    Skolas vadība - atsaucīga un izpalīdzīga. Skolas lektori - draudzīgi, zinoši un izpalīdzīgi. Metodiskais materiāls - ļoti labs, tiek dalīts "uz rokas". Mācību metodes - daudzveidīgas un interesantas. Ētikas normas ievērotas augstā līmenī. 

  • Atsauksme par Citadeli - Inga Ķudule

    Iegūta profesionālā kvalifikācija Litevedis Liepājā, 02.10.2013. Sadarbības rezultāts ar Citadeli - jaunas, ikdienā noderīgas zināšanas un jauna darba vieta. Iegūtās zināšanas noderēs jebkurā ikdienas situācijā. Skolas vadību raksturo augsta atbildības sajūta pret skolas programmu, labi atlasīti materiāli. Skola Citadele ir profesionāla un tur doto vārdu!!! Labs metodiskais materiāls un mācību metodes. 03.10.2013.

  • Atsauksme par Citadeli - Marina Lapteva

    Apguvu izglītības programmu Komerczinības. Mazā biznesa organizēšana, Liepājā, 01.10.2013., mērķis - atvērt savu uzņēmumu. Skolas vadība ir ļoti laba, lektori ir profesionāli! Skolas Citadele darbība un īpašības vērtējamas ar izcili. Ļoti labs metodiskais materiāls.

  • Atsauksme par Citadeli - Anita Goško

    Apgūta profesionālās pilnveides programma Grāmatvedība Liepājā 160 stundu apjomā 26.09.2013. Sadarbības mērķis man bija papildināt jau esošās zināšanas, iegūt jaunas. Sadarbības rezultāts ir prasmju un iemaņu pilnveidošana. Skolas vadību raksturo laba darba organizācija. Skolas lektorus raksturo augsta profesionālā kvalifikācija, laba komunikācija, atsaucība. Mācību metodes: bija gan darbs grupā, gan individuāli, patstāvīgi. 

  • Atsauksme par Citadeli - Gunta Bieriņa

    Gunta Bieriņa ieguva profesionālo kvalifikāciju Klientu apkalpošanas operators Liepājā, 2013. gada 12. septembrī. Gunta uzskata: 3 mēnešu laikā iegūtas zināšanas klientu apkalpošanā, kuru rezultātā varēšu meklēt darbu klientu apkalpošanas jomā. Skolas vadība ir pretimnākoša, saprotoša. Skolā strādā ļoti saprotoši lektori, kuri ir profesionāli. Citadelei piemīt godīgums, draudzīgums lielā mērā.

  • Atsauksme par Citadeli - Sindija Kļava

    Sindija Kļava ieguva profesionālo kvalifikāciju Klientu apkalpošanas operators Liepājā, 2013. gada 12. septembrī. Sindija uzskata: 3 mēnešu laikā iegūts klientu apkalpošans sertifikāts,kurš papildina manas prasmes un kompetenci.Skolas vadība ir ļoti atsaucīga un pretimnākoša, bija laba komunikācija un sadarbība. Profesionāli lektori sniedz labas, interesantas un noteikti noderīgas zināšanas.

  • Atsauksme par Citadeli - Edijs Lācis

    Šī bija pirmā saskarsme ar šo skolu, bet gan jau, ka ne pēdējā. Tā kā šeit pasniegtas dažāda veida  programmas, tad gan jau kādu apgūšu vēl šeit. 5 nedēļu laikā uzlaboju savas angļu valodas zināšanas visos virzienos.

} }