Uzdot jautājumu!

*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!
Sūtīt

Ielogoties E-vidē!

Pamatdati

 

 

Valsts akreditēta profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides pieaugušo izglītības iestāde.

 

Izglītības iestādes dibinātājs: “Komplekss Citadele” SIA.

Dibināšanas gads: 2001.

Izglītības iestādes nosaukums: “Komplekss Citadele” SIA Profesionālo Studiju Skola “Citadele”

 

Izglītības iestādes filiāles:

Pils laukums 4, Rīga, LV-1050

Grēcinieku iela 10, Rīga, LV-1050

Graudu iela 40, Liepāja, LV-3401

Kuldīgas iela 1, Ventspils, LV-3601

Citās pilsētās pēc iepriekšējas vienošanās

 

Pedagogu kvalifikācija ir atbilstoša katras izglītības programmas un amata prasībām. Skolas telpas ir gaišas, siltas, mājīgas un, galvenais, atbilstošas izglītības procesa organizēšanai.

 

 

Katra auditorija ir aprīkota ar  magnētiskām vai krīta tāfelēm, videoprojektoru, datoriem, ir speciāli krēsli ar roku paliktņiem pierakstu veikšanai vai klasiskais variants – krēsli un galdi. Veikti pielāgojumi, lai ērti apgūt programmas būtu arī cilvēkiem ar speciālām vajadzībām.

 

Padarot ērtu mācību procesu strādājošiem, lai iespējams vieglāk apgūt darba tirgum nepieciešamās zināšanas, prasmes un iemaņas, izglītības iestādē tika ieviesta e-apmācība.

 

 

Lai veidotu, nodrošinātu kvalitatīvu izglītības programmu īstenošanu un veiksmīgu organizatorisko struktūru, izglītības iestādē 2006. gadā ir ieviesta KVS kvalitātes vadības sistēma.

 

 

Pieagušajiem nepieciešamas reālas, profesionālajā darbībā un darba tirgum pieprasītas zināšanas un prasmes, tādēļ programmu apguvē uzsvars liekams uz praktisku darbošanos -  t.i., lai iegūtu praktiskas iemaņas un prasmes izvēlētajā profesionālās tālākizglītības, pilnveides vai neformālās izglītības programmā, kuras praktiski pielietojamas jau programmas apguves laikā un pēc tās.