Uzdot jautājumu!

*Netiks izmantots reklāmu izsūtīšanai!
Sūtīt

Ielogoties E-vidē!

Atsauksme par Citadeles praktikantu - SIA "Sievasmāte"

Saskaņā ar 2012. gada 23.martā noslēgto trīspusējo līgumu starp SIA "SIEVASMĀTE" valdes locekli Līgu Pommeri un Profesionālo studiju skolu "Citadele" direktori un praktikanti, par praksi uz laiku no 1. jūnija līdz 12. jūlijam, profesionālā kvalifikācija "Grāmatvedis".

Praktikante prakses laikā lieliski parādīja teorētisko zināšanu izmantošanu praksē. Ātri apguva uzņēmuma darbības principus, spēja patstāvīgi izprast un apgūt datu ievadi programmā.Ja tika ielaistas maznozīmīgas kļūdas, pēc to analīzes spēja tās prasmīgi izlabot. Ātri apguva dokumentu ievadīšanu programmā Zalktis. Varēja patstāvīgi analizēt, sistematizēt un apstrādāt dienā ienākošos dokumentus (čeki, rēķinus, pavadzīmes, EKAz-čeki, bankas dokumenti u.c.) Apzinīga, disciplinēta, darba vietu tur kārtībā, labi iekļaujas kolektīvā. Praktikante ar ļoti labām līdera dotībām, iesaku vēl apgūt latviešu valodu, jo būtu piemērota vadītāja amatam.

Paldies Profesionālo studiju skola "Citadele" pasniedzējām par labi teorētiski sagatavoto audzēkni, labprāt ar prieku praksē gaidīsim arī citus audzēkņus no Jūsu skolas.

SIA "Sievasmāte" valdes locekle Līga Pommere. 12.07.2012.